12. Premijer liga Bosne i Hercegovine

Sarajevo, 15-23/06/2013    Stranica Organizatora

1. Memorijalni šahovski turnir “Ismet Baltić”

Travnik, 27-30/06/2013

UG Tolerancija organizirala je šahovski turnir u znak sjećanja na preminulog Ismeta Baltića, jednog od najistaknutijih šahista Travnika. Prvo mjesto osvojio je Samir Bajrić ispred Nadira Smailkadića i Edhema Ekmeščića. Opširnije   Chess-Results   PGN     Partije

9. Sportski susreti zaposlenika BH Telecoma

Tuzla, 29/06/2013

U okviru 9. Sportskih susreta zaposlenika BH Telecoma održano je takmičenje u šahu. Prvo mjesto osvojila je Regionalna direkcija Mostar, ispred Regionalne direkcije Tuzla i Regionalne direkcije Sarajevo  Chess-Results

12. Memorijalni šahovski turnir “Bajro Isaković 2013”

Stolac, 06/07/2013

ŠK Iskra iz Stoca, pod pokroviteljstvom BH Telecoma D. D. Sarajevo, organizirao je 12. Memorijalni šahovski turnir “Bajro Isaković 2013”. Prvo mjesto osvoio je GM Ivan Šarić, ispred GM Milana Vukića i GM Ante Šarića Raspis     Rezultati

43. Međunarodni turnir Bosna 2013

Sarajevo, 01-08/06/2013

Šahovski klub “Bosna” iz Sarajeva organizirao je 43. Međunarodni turnir Bosna 2013. Prvo mjesto osvojio je GM Robert Markuš

Stranica Organizatora     Rezultati-A     Rezultati-B     Nagrade-A Nagrade-B    Pobjednici po kategorijama     Pojašnjenje

5. međunarodni ljetni šahovski kamp

Kulen-Vakuf, 04-11/07/2013

Šahovski savez Unsko-sanskog kantona i Šahovski klub Bihać, pod pokroviteljstvom općine Bihać, organiziraju 5. međunarodni ljetni šahovski kamp. Stranica Organizatora

14. Pojedinačno prvenstvo Europe za žene

Beograd (SRB), 23/07/-03/08/2013

Europska šahovska unija i Šahovski savez Srbije organizirali su 14. Pojedinačno prvenstvo Europe za žene. Stranica Organizatora

1. Otvoreni međunarodni turnir “Buško jezero 2013”

Kazaginac (općina Tomislavgrad), 04/08/2013

Picerija “San Antonio” i Bistro-A iz Kazaginca organizirali su 1. Otvoreni međunarodni turnir “Buško jezero 2013”. Prvo mjesto osvojio je GM Ivan Leventić, ispred IM Ivana Galića i GM Milana Draška. Rezultati    Raspis Turnira(.pdf)