Brzopotezni grand-prix Kantona Sarajevo za 2019. godinu—finale

Sarajevo, 05/01/2020

 

Šahovski savez Kantona Sarajevo i šahovski klubovi Bjelašnica iz Pazarića i Alpong iz Sarajeva organizirrali su Brzopotezni grand-prix Kantona Sarajevo za 2019. godinu—finale. Prvo mjesto osvojio je FM Rijad Burović, ispred Muamera Mrnđića i GM Emira Dizdarevića.     Rezultati     Fotografije

                 Arhiv do 12.01.2020. godine

 

 

 

ŠAHOVSKI SAVEZ FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

POČETNA

O NAMA

ARHIVA

STATUT

REJTING

PRAVILNICI

SUDIJE

KLUBOVI

LINKOVI

Šahovska unija Bosne i Hercegovine

Kalendar ŠSFBiH za 2019.

Kalendar

3. Manifestacija “Bijader Atić šahovska legenda Tuzle”

Tuzla, 29/12/2019

Tuzlanski šahovski klub Sloboda organizirao je 3. Manifestaciju“Bijader Atić šahovska legenda Tuzle”. Prvo mjesto osvojio je FM Andrija Obad, ispred FM Adnana Karahmetovića i FM Igora Iveljića     Rezultati     Raspis

Novogodišnji šahovski turnir „Euroinvest Muhić – Cazin rapid 2020“.

Gornja Koprivna, 29/12/2019

 

Šahovski klub Cazin i Euroinvest Muhić, u restoranu Muhić, Gornja Koprivna, organizirali su Novogodišnji šahovski turnir „Euroinvest Muhić – Cazin rapid 2020“. Prvo mjesto osvojio je VM Mladen Palac, ispred VM Ibre Šarića i VM Milana Vukića      Rezultati     Fotografije     Raspis    

Novogodišnji turnir

Mostar, 28/12/2019

ŠK Mostar u subotu 28.12. organizira Novogodišnji turnir za igrače rejtinga do 2300. Prvo mjesto osvojio je FM Rešad Tutić, ispred Halima Hutinovića i FM Miloša Vlatkovića.     Rezultati   Raspis

7. Grand-prix Kantona Sarajevo

Sarajevo, 29/12/2019

Šahovski savez Kantona Sarajevo i ŠK “Bjelašnica” iz Pazarića organizirali su 7. Grand-prix Kantona Sarajevo. Prvo mjesto osvojio je VM Emir Dizdarević, ispred Murisa Konjičanina i FM Senada Kamberovića.   Rezultati     Raspis

 

Božićni i novogodišnji šahovski turniri“ 12/01/2020

Tuzla, 05/01/2020      Pobjednik Sreten Jevtić   Rezultati   Raspis

Zenica, 11/01/2020    Pobjednik   Muamer Mrnđić   Rezultati   Raspis    

Trebinje, 12/01/2020 Pobjednik   GM Nikola Đukić  Rezultati   Raspis

38. Prvenstvo ŠK “Igman”, Konjic

Konjic, 28-29/12/2019

Prvak FM Tigran Kojić  Rezultati

1. Međunarodni turnir “Foča 2020”

Foča, 16-19/01/2020

1. Međunarodni turnir “Foča 2020” Raspis     Rezultati

20. memorijalni turnir “Meho Rahmanović—Mex”

Breza, 25/01/2020

ŠK “Preporod” Breza, organizirao je 20. memorijalni turnir “Meho Rahmanović—Mex”. Prvo mjesto osvojio je GM Emir Dizdarević, ispred FM Seada Rašidovića iFM Murisa Konjičanina     Rezultati    Raspis