ŠAHOVSKI SAVEZ FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

POČETNA

O NAMA

ARHIVA

STATUT

REJTING

PRAVILNICI

SUDIJE

KLUBOVI

LINKOVI

                                    LIGE 2013.

 

U Premijer ligi BiH nastupaju sljedeći klubovi:

1. ŠK "Bosna", Sarajevo

2. ŠK "Čelik", Zenica

3. HŠK “Napredak”, Sarajevo

4. ŠK "Alpong", Sarajevo

 

U Premijer ligi BiH za žene nastupaju sljedeći klubovi:

1. ŠK "Preporod", Zenica

2. ŠK "Bihać", Bihać

 

U Prvoj "A" ligi ŠSFBiH nastupaju sljedeći klubovi:

1. ŠK "Bihać", Bihać

2. ŠK "Goražde", Goražde

3. ŠK "Sarajevo", Sarajevo

4. ŠK "Vučkovci", Vučkovci

5. ŠK "Preporod", Zenica

6. ŠK "Željezničar", Sarajevo

7. ŠK „Srebrenik“, Srebrenik

8. OŠK "Živinice", Živinice

9. ŠK „Inzio-Tušanj“, Tuzla

10. ŠK "Jedinstvo 1954", Brčko

 

U Prvoj "B" ligi ŠSFBiH nastupaju sljedeći klubovi:

1. ŠK "Lukavac", Lukavac

2. ŠK "Vogošća", Vogošća

3. ŠK "Gračanica", Gračanica

4. ŠK "Igman", Konjic

5. ŠK "Dr.Dido", Sanski Most

6. ŠK „Banovići“, Banovići

7. ŠK "Krivaja",  Zavidovići

8. ŠK „Travnik“, Travnik

9. ŠK „BH Telecom“, Sarajevo

10. ŠK "Iskra", Bugojno

 

U Drugoj ligi ŠSFBiH nastupaju sljedeći klubovi:

                      1. ŠK "Živinice“, Živinice

                      2. ŠK "Bjelašnica", Pazarić

                      3. ŠK "Bužim", Bužim

                      4. ŠK "Mladost", Bosanski Petrovac

                      5. TŠK "Sloboda", Tuzla

                      6. ŠK "Cazin", Cazin

                      7. ŠK "Mostar", Mostar

                      8. ŠK "Preporod", Breza

                      9. ŠK "Stari Grad", Sarajevo

                    10. ŠK "Neretva", Vrapčići

                    11. ŠK "Brčanska Malta", Tuzla

                    12. ŠK "Sahat Kula", Gradačac

                    13. ŠK "Lovac", Velika Kladuša

                    14. ŠK "Ilijaš", Ilijaš

                    15. OŠK „Dama“, Cazin

                    16. ŠK „Meldin Hajdarević“, G.Tuzla

                    17. ŠK „Prokosovići“, Prokosoviči

                    18. ŠK "August Cesarec", Sarajevo

                  19. ŠK "Rudar-MGM", Kakanj

                  20. ŠK "Vitkovići", iz Goražda

                  21. OŠK "Centar", iz Sarajeva

                  22. ŠK "Mirsad Crnkić", iz Bos.Krupe

                  23. ŠK "Student", iz Tuzle

                  24. ŠK "Igman", iz Ilidže

                  25. ŠD "Tešanj", iz Tešnja