KLUBOVI

LINKOVI

Prvenstvo ŠK “Igman” Konjic za 2014. godinu

Konjic, 27/-28/12/2014

ŠK “Igman” Konjic organizirao je prvenstvo kluba za 2014. godinu. Nakon dodatnog meča prvak kluba postao je FM Tigran Kojić. Izvještaj     Fotografije     Partije     Rezultati    Fotografije    Pravilnik    Najava  ¸  Rezultati polufinalnog turnira

Rezultati 2014

1. šahovski turnir u organizaciji društva Hrvatski sokol “Usora”

Žabljak, 01/02/2015

Hrvatski sokol iz Usore organizirao je 1. šahovski turnir. Prvo mjesto osvojio je IM Vlado Jakovljević, ispred IM Gorana Trkulje i GM Davora Rogića.     Rezultati     Raspis (.doc)     Raspis(.pdf)

15. memorijalni turnir “Meho Rahmanović—Mex”

Breza, 01/02/2015

ŠK “Preporod” Breza, pod pokroviteljstvom Općine Breza i “Perutnine” Ptuj, organizirao je 15. memorijalni turnir “Meho Rahmanović—Mex”. Prvo mjesto osvojio je GM Emir Dizdarević, ispred Mirze Mehmedovića i FM Senada Kamberovića. Rezultati     Raspis

Pojedinačno prvenstvo ŠK “Preporod”, Zenica

Zenica, 13-18/01/2015

ŠK “Preporod” Zenica organizirao je prvenstvo kluba za 2015. godinu. Prvak kluba postao je Halid Bajramović, ispred Farisa Čunjala i Ahmeda Karalića.

Izvještaj     Fotografije

Humanitarni turnir za Samira Hajdarevića

U prostorijama Šahovskog doma u Zenici održan je humanitarni šahovski turnir za liječenje našeg prijatelja Samira Hajdarevića. Ukupno je prikupljeno 930 KM.    Izvještaj     Izvještaj(.pdf)

Rezultati

Dino Marković, sportska nada Zenice

Opširnije

Obavijesti iz Kancelarije ŠS Federacije BiH

Konkursi za organizaciju takmičenja u organizaciji Šahovskog saveza Federacije BiH

Lige ŠSFBiH  Lige ŠSFBiH(.pdf)

21. kadetsko i juniorsko prvenstvo ŠSFBiH(.pdf)  (.doc)

9. Pojedinačno prvenstvo (.doc)  9. Pojedinačno prvenstvo (.pdf)

Obavijest sudijske komisije ŠSFBiH:  (.doc)    (.pdf)

Simultanka međunarodnog majstora Atifa Dumpora

Konjic, 12/02/2015

Šahovski klub “Igman” iz Konjica organizirao je simultanku na kojoj je međunarodni majstor Atif Dumpor pobijedio ekipu Konjica rezultatom 18,5 : 3,5.     Izvještaj     Fotografije