LINKOVI

Šahovska unija Bosne i Hercegovine

5. Međunarodni šahovski turnir “Lukavac 2016”

Lukavac, 24-27/11/2016

Šahovski klubovi Lukavac i Inzio-Tušanj iz Tuzle, u hotelu “Lukavac” u Lukavcu, organizirali su 5. Međunarodni turnir “Lukavac 2016”. Prvo mjesto osvojio je Goran Vajić, ispred Muamera Mrnđića i Emira Hadžipašića.  Rezultati  Fotografije  Fotografije zatvaranje   Raspis      Rezultati_2015

8. Grand-Prix ŠS Kantona Sarajevo

Sarajevo, 04/12/2016

Šahovski savez Kantona Sarajevo i Šahovski klub “Stari Grad”, Sarajevo organiziraju 8. Grand-Prix ŠS Kantona Sarajevo.     Raspis

Pojedinačno prvenstvo Tuzlanskog kantona u brzopoteznom šahu

Tuzla, 18/12/2016

Šahovski savez Tuzlanskog kantona organizirao je Pojedinačno prvenstvo Tuzlanskog kantona u brzopoteznom šahu “Sjećanje na Mustafu Sprečića”. Prvo mjesto osvojio je Mirza Avdić, ispred Bojana Radulovića i FM Igora Iveljića.      Rezultati    Fotografije

25. Međunarodni Napretkov Božićni šahovski turnir

Sarajevo, 18/12/2016

HKD “Napredak” i HŠK “Napredak” Sarajevo organizirali su 25. Međunarodni Napretkov Božićni šahovski turnir. Prvo mjesto osvojio je GM Milan Vukić, ispred GM Danila Milanovića i GM Nikole Nestorovića.     Rezultati  Raspis

Finalni turnir Grand-Prix ŠS Kantona Sarajevo

Sarajevo, 17/12/2016

Šahovski savez Kantona Sarajevo i Šahovski klub “Bosna”, Sarajevo organizirali su Finalni turnir Grand-Prix ŠS Kantona Sarajevo. Prv o mjesto osvojio je GM Emir Dizdarević, ispred Adnana Bandića i Seana Ćorovića.     Rezultati    Raspis