LINKOVI

Šahovska unija Bosne i Hercegovine

24. prvenstvo Zeničko-dobojskog kantona

Zenica, 01/12/2018

Šahovski savez Zeničko-dobojskog kantona organizirao je 24. prvenstvo Zeničko-dobojskog kantona. Prvo mjesto osvojio je Halid Bajramović, ispred IM Gorana Trkulje i Farisa Čunjala     Rezultati    Raspis

7. Međunarodni šahovski turnir “Lukavac 2018”

Lukavac, 23-26/11/2018

Šahovski klubovi Lukavac i Inzio-Tušanj iz Tuzle, u hotelu “Lukavac” u Lukavcu, organizirali su 7. Međunarodni turnir “Lukavac 2018”. Prvo mjesto osvojio je FM Dobrisav Stojanović, ispred FM Sabahudina Buljubašića i Muamera Mrnđića.  Konačan poredak     Fotke  Fotke2   Fotke_zatvaranje  Raspis     Rezultati_2017     Rezultati2016

Kup Kantona Sarajevo

Sarajevo, 09/12/2018

Šahovski savez Kantona Sarajevo organizirao je Kup Kantona Sarajevo u šahu. Pobjednik kupa je ekipa ŠK Bosna,  ispred ŠK Napredak i ŠK Sarajevo. Rezultati   Raspis

Brzopotezno prvenstvo BPK Goražde, Goražde, 9.12.2018.

ŠK Goražde organizirao je Brzopotezno prvenstvo BPK Goražde. Prvo mjesto osvojio je FM Efim Muratović, ispred Elvisa Pešteka i Emira Kahvedžića.

Rezultati

12. pojedinacno prvenstvo ŠS Federacije Bosne i Hercegovine

Lukavac, 13-16/12/2018

Šahovski savez FBiH i Šahovski savez TK, u hotelu “Lukavac” u Lukavcu, organizirali su 12. pojedinacno prvenstvo ŠS Federacije Bosne i Hercegovine. WFM Nadina Mahmutbegović nova prvakinja ŠS Federacije BiH. FM Sabahudin Buljubašić novi prvak ŠS Federacije BiH  Rezultati  Fotografije:  1  2  3   4  5  6  7  Zat   Partije   Raspis

27. Međunarodni Napretkov Božićni šahovski turnir

Sarajevo, 23/12/2018

HKD “Napredak” i ŠK “Napredak” Sarajevo organizirali su 27. Međunarodni Napretkov Božićni turnir. Prvo mjesto osvojio je IM Zoran Runić, ispred GM Nikole Đukića i FM Vlade Narančića.   Rezultati   Raspis

20. međunarodni otvoreni šahovski turnir "Zenica 2018."

Zenica, 22-23/12/2018

ŠK “Preporod” iz Zenice  organizirao je 20. međunarodni otvoreni šahovski turnir "Zenica 2018." Prvo mjesto osvojio je GM Dalibor Stojanović ispred Halida Bajramovića i Halima Hutinovića   Rezultati     Raspis

2. subota TŠK Sloboda, 23.12.2018. Prvenstvo TŠK Sloboda, 22.12.2018

TŠK Sloboda organizirao je finalni turnir 2. subota. Pobjednik turnira je FM Sabahudin Buljubašić     Rezultati     Raspis.    TŠK Sloboda organizirao je Prvenstvo kluba.     Prvak kluba je Enes Trumić     Rezultati   Raspis

2. Manifestacija “Bijader Atić-šahovska legenda Tuzle”

Tuzla, 30/12/2018

TŠK “Sloboda” organizirao je 2. Manifestaciju “Bijader Atić-šahovska legenda Tuzle”. Prvo mjesto osvojio je FM Sabahudin Buljubašić, ispred Enesa Trumića i Andrije Obada Rezultati      Raspis

Finale Brzopoteznog Grand prixa ŠS Kantona Sarajevo za 2018. godinu

Sarajevo, 30/12/2018

Šahovski savez Kantona Sarajevo i ŠK Alpong iz Sarajeva organizirali su Finale Brzopoteznog Grand prixa ŠS Kantona Sarajevo za 2018. godinu. Prvo mjesto osvojio je GM Denis Kadrić, ispred FM Senada Kamberovića i Murisa Konjičanina   Rezultati  Raspis